| Eu93llr a întrebat:

Acum cateva zile am imprumutat un router de la un prieten. Dupa cateva zile lui nu i-a mai mers internetul. Mentionez ca suntem abonati la RDS amandoi. El zice ca din cauza ca am luat routerul de la el, lui i-au blocat conexiunea. Eu nu cred asa ceva, voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca a configurat ruterul la fel cum era inainte sa il imprumuti ar trebui sa mearga

| jeek0 a răspuns:

Fiecare router are un buton de reset. de obicei se reseteaza cu un ac. sa il reseteze si sa refaca conexiunea. e in regula

| TheAnonimous3037 a răspuns:

Zi-i prietenului tau sa incerce sa instaleze din nou routerul dupa cd.