| Iulia828 a întrebat:

Bună TPU
Acum ceva timp am cumparat un Samsung Galaxy A10. La început nu am avut nicio problema cu camera de pe fata facea poze bune si clare. Acum 3 luni mi-a cazut din mana si s-a spart ecranul dar camera nu avea nicio urma de lovitura, cand am intrat pe camera am vazut ca se vede foarte neclar, am sters-o cu servetele speciale dar nimic. M-am decis sa schimb ecranul deoarece am crezut ca se va rezolva problema cu camera de pe fata dar tot asa se vede. As vrea sa stiu ce pot sa fac sa se vada normal si care este cauza

1 răspuns:
| Bubbleuh a răspuns:

Si eu cand vad ca sunt murdar pe fund ma sterg pe fata. Ca na, le mai confund.