| OnOn a întrebat:

Buna tpu.Acum un an am cumparat un laptop si i-am facut formatarea etc...nu am luat in seama sa vad cat tine bateria pentru ca mereu il tin fara baterie bagaat in priza, iar bateria o incarc cu laptopu` oprit 1/luna.Si acum cand vreau sa folosesc laptopu` pe baterie se descarca destul de repede...Ce sa fac? Dau fundA!

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

S-a dus bateria Trebuie sa-l schimbi...sad

| OnOn explică:

sad

| OnOn explică:

Am vazut ca mi-ai trimis e-mail, dar din pacate nu iti pot vedea raspunsu` sub intreabarea mea e gol...straight face

| Deutsa_I.a._1994 a răspuns:

Pai nu prea ai ce sa faci. Si eu am laptop DELL si din cauza ca il tin mereu la incarcat si nu am scos bateria s-a cam dus bateria. Odata ce se duce daca vrei sa tina mai mult trebuie sa o inlocuiesti din cate stiu eu.

| njohn a răspuns:

Un laptop daca il tii in priza cu bateria in el mult timp, bateria nu o sa mai tina nici 5 min, asa ca trebuie sa iei alta nou

| OnOn explică (pentru njohn):

Tocmai asta zic...eu am tinut bateria in dulap si am stat doar pe incarcator...