| anonimulllll a întrebat:

Buna TPU... acuma ce mi-am reinstalat windowsu ( xp sp2) si am instalat driverele... dar nu merg de ce? m-am gandit sa le descarc de pe net da nu le gasesc... pe driveru de placa de sunet scrie asa (m2v series Via k8t890 chiepset support cd rev.234.06) si pe cel de grafica ( winfast ed graphics series ) Puteti sa ma ajutati cu link sa le descarc sau sa imi spuneti ce sa fac? multumesc anticipat

8 răspunsuri:
| Krauser a răspuns:

Windowsul*

| Antyss08 a răspuns (pentru Krauser):

Windows-ul*

| anonimulllll explică (pentru Krauser):

N-are cum. il de mult timp si nu a facut figuri pana acuma.

| Krauser a răspuns (pentru Antyss08):

Well, that escalated quickly

| Antyss08 a răspuns:

Ce eroare primești când le-ai instalt?
Ai spus că nu merg dar ce eroare ai primit?

| anonimulllll explică (pentru Antyss08):

Nu mai stiu de exemplu cand am instalat placa de sunet... am intrat in winamp sa ascult muzica si scrie de drivers...

| Antyss08 a răspuns (pentru anonimulllll):

Detalile oferite de tine sunt insuficiente pentru mine.

| anonimulllll explică (pentru Antyss08):

Ce vrei sa-t-i ma-i zic? da-mi id tau.