| คηĐЯээд a întrebat:

Buna TPU again!
Vreau sa imi descarc metin2tim. dar nu am loc in local disk C si mereu nu mi se descarca.stie cineva cum as putea sa il descarc in local disk D sau E?
P. S[chiar daca dau download pe desktop tot imi apare "Download Local Disk C -Desktop "

Răspuns Câştigător
| DEBrown a răspuns:

Pai Dekstop apartine de Local Disk C happy

Tools -> Options -> General si acolo pe la jumate ai unde sa il salvezi. De acolo alegi D sau E happy

5 răspunsuri:
| คηĐЯээд explică:

Mai explicativ plz.ca nu stiu pe unde sa caut blushing
laughing

| คηĐЯээд explică:

Ms mult am gasit!love struck

| itsirc_1413 a răspuns:

Pai cauti la optiuni la browseru de net pe care il ai sa puna fisierle dowloadate pe D saE unde vrei tubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai schimba download-ul si o sa ti se modifice

| 88spectra a răspuns:

Mai descarci odata si dai metin2exe il duci pe Desktop si de acolo dai pe metin2 si astepti sa iti descarce celelalte lucruri! big grin