| andre1oana a întrebat:

Am acasa un aparat de la Romtelecon cu wifi. Mi-am cumparat un telefon inteligent si vreau sa imi bag wifi. Pe spatele aparatului, pe eticheta scrie : SIN : ****************, MAC : ************, WLAN Key :*************. Le-am bagat pe toate la parola pe telefon dar nu a mers nici una. Ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Daca nu ai bagat si numarul strazii tot degeaba! Crezi ca se baga asa dupa ureche?
Citeste si vezi cum se configureaza un router si ce trebuie sa faci: http://www.epasystems.ro/cum-se-configureaza-un-router-wireless/

1 răspuns:
| AlexXD14 a răspuns:

Suna la romtelecom / la cei care ti-au montat ruterul sau ce ai tu si intreabai