| anonim_4396 a întrebat:

Eu am Wi-fi la telefon si atata timp cat sunt acasa am inteles ca ot intra pe net.Ieri a fost la mine o v fata care mi-a aratat cum sa-mi activez Wifi-ul,l-am ctivat si acolo unde scra sa-mi bag parola am bagat parola de la laptopul meu si s-a activat,dar cand am vrut sa intru pe facebook(pe telefon ma refer)nu-mi mai scria acvelasi text ca cel pe care l-am scris la intrebarea naterioara, ci am reusit dar nu-mi aprea absolut nimic, am asteptat cateva minute si tot nimic. Dupa aceea l-am dezactivat si am spus ca mai intru mai tarziu.Mai tarziu am intrat si tot asa,dar de data asta nu mai trebuia sa bag parola, dar cand am dat in parola mi-a aparut stergere si am dar stergere, crezand ca poate ar fi mai bine si ca a2-a oara cand bag parola merge mai bine, dar nu ca a2-a oara nu am mai reusit sa bag nimic sad.Mi-am activat Wifi-ul, dar cand sa bag parola nu a mai mers nimic si acum cand vreau sa intru pe facebook, scrie acelasi textsad.Va rog sa ma ajutatipuppy dog eyes. FundaVOT! Multumesc!

4 răspunsuri:
| Carton a răspuns:

Nu te supara, dar nu am inteles ABSOLUT nimic din cea ce ai scris...invata in **** mea romana si dupa pune intrebari. Poate ai un telefon de **** si de aia nu vezi fb-u.

| lifeisperfekt a răspuns (pentru Carton):

Poi si daca nu ai inteles nimic de ce te bagi in seama? E adevarat am greseli, recunosc, dar altii au mii de greseli si ce se intampla...nimik.Daka nu ai vazut textul este foarte lung si nu cred ca tu ai avea chef sa-l ii de la capat si sa-l corectezi pe tot+ca nu am foarte multe greseli... daca ai avea tu chef sa intelegi cevea pun pariu ca ai intelege si apropo nu te-am obligat sa-mi raspunzi tu, nu ai inteles, nu te bagi degeaba in seama.Cine vrea sa ma ajute, ma ajuta, cine nu, nu.Eu prefer sa am 0 raspunsuri decat raspunsuri inutile ca ale tale.

| lifeisperfekt a răspuns (pentru Carton):

Si apropo nu am un telefon''****'', am un telefon chiar performant si este unu dintre cele mai noi modele aparute.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Reformuleaza problema, nici eu nu am priceput nimica, facand abstractie de greselile de scriere te ai exprimat cu picioarele.