| Alexandru-Flavius_Ionescu_1996 a întrebat:

Buna TPU am achizitionat si eu de curand un sistem Logitech X-530 5.1 si nu mi se aut toti satelitii merg doar 2. Am intrat in setari si am setat 5.1 care merge la teste foarte bine se aud toti satelitii insa cand vreau sa ascult o melodie pe youtub sau in winamp nu se aud decat cele 2

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

E de la placa audio. Nu recunoaşte decât doi sateliţi şi subwoofer-ul. Problema asta ama avut-o şi eu la pc-ul vechi, şi e întâlnită mai ales la cele care au placa audio integrată în placa de bază.