| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

am aparat foto, face poze insa vreau sa stiu de la cineva care a mai lucrat cu el cum scoti o poza din el? Ca sa o ai in mana nu pe computer?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Depinde ce aparat, daca este din ala vechi... nu prea mai poti. Daca este unul relativ nou, ar trebu sa poti salva pozele pe un card si sa le pui intr-un pc/laptop. Dupa, de acolo poti sa o scoti la diferite magazine, in format foto.

| PetrusEmanuelMihai explică (pentru DoarBogdan):

Uite gen asa ma refeream de aparat foto. Faci o poza si o scoate el automat sub forma unui film. Fara sa mergi cu ea nicaeri. Bine stiu sunt constient ca aici sunt desene animate, dar poate exista si in viata reala asa aparat foto ca asta de aici : https://www.youtube.com/watch?v=46M24rf1ono Se gasesc si daca da unde sa caut?

| PetrusEmanuelMihai explică (pentru DoarBogdan):

Da

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Păi e polaroid?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca aparatul e aparut in ultimii 20 de ani, foarte probabil NU are functia de a iesi poza din el ca la aparatele vechi cu film. Altfel ti-ar fi iesit pana acum.

Poti insa sa le printezi de la calculator si ca sa arate ca pozele scoase din aparat rogi tu acolo la centrul de printare sa ti-o trateze sa fie lucioasa.