| nicum96 a întrebat:

am avut un id de messenger si mi-a fost sparta parola si acum nu mai pot sa il recuperez nici cum, imi cere niste date pe care nu mi le mai reamintesc de acum 3 ani, pot sa il mai recuperez fara acele date sau pot afla datele mele din cont de undeva daca stiu o parte din date? va multumesc anticipat

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Nu prea numai dacă nu trimiţi o solicitare la yahoo, dar şi aşa trebuie să faci dovada că e contul tău şi nu ştgiu cât de funcţională e metoda dar de ce să nu încerci.Succes