| hi a întrebat:

Am bagat netu in alta camera si nu prea mi-o ajuns cablul de la wireless si l-am taiat l-am lipit cu pistolul de lipit si l-am banda dar vreau sa va intreb daca pot aparea cu timpul interferente? Sau cu timpul sa nu mai mearga netul cum trebuie se poate? Cablul nu trebuia ecranat pentru canu o avut staniol.Pe mine ma intereseaza daca pot aparea interferente cu timpul?
Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Daca cablul nu era ecranat si nu a aparut interferente atunci nu cred ca o sa apara dupa.

| hi explică (pentru SouLIce):

Interferente nu cred ca sunt pentru ca viteza de descarcare este aceeasi dar mi-o aparut pe youtube sa nu redau niciodata la calitate inalta daca am semnal slab si m-am gandit ca poate din cauza asta dar cred ca la toata lumea le arata acu pe youtube.

| SouLIce a răspuns (pentru hi):

Toti au optiunea pe youtube de a nu reda videoclipuri la calitate inalta daca avem o conexiune slaba

| hi explică (pentru SouLIce):

Mersi mult