| hi a întrebat:

l La routerul meu wireless intra un cablu in el si acel cablu l-a rupt soramea si l-am lipit cu pistolul de lipit, imi merge netul dar as vrea sa stiu daca viteza de net s-a mai redus sau este tot aceeasi..........nu stiu daca lipesti un cablu poate sa reduca din viteza de net? va rog sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Nu reduce viteza la net. ai grija numai sa ecranezi (daca acel cablu avea asa ceva) acea zona unde ai lipit, ca sa nu apara interferente.

| hi explică (pentru SuicideSilence):

Cum adica sa ecranez?

| SuicideSilence a răspuns (pentru hi):

Peste acea izolatie pune niste folie de aluminiu. doar un strat.