| Roxy0108 a întrebat:

Cartela Frog merge la Samsung galaxy mini 2?

4 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Pai da. merge, dar cred ca nu trebuie sa fie blocat pe alta retea (Adica daca l-ai luat nou din magazinul Orange sau Vodafone, probabil telefonul est blocat in acea retea). Daca l-ai luat la liber sau l-ai deblocat, Da, FROG cred ca merge pe orice telefon!
Sper ca te-am ajutat!

| FentyAnnna a răspuns:

Da.

| broker13 a răspuns:

Da merge, si ca sa activezi net trebuie activezi serviciul Web n Walk trimiţând sms gol la 9691.
Iar pentru setarea mobilului trimiţi sms la 969 cu conţinutul "SETARI". funda...