| umbra09 a întrebat:

Am cumparat o surubelnita electrica Heinner si azi am pus-o prima data la incarcat in manual spune ca se incarca in 3-5 ore. Cand am bagat-o la incarcat s-a aprins un bec rosu care este aprins si dupa 5 ore de incarcare... In mod normal din cate cunosc acesta ar fi trebuit sa isi schimbe culoarea in verde dupa ce acumulatorul s-a incarcat. Au trecut 6 ore si e tot rosu...
Ce se intampla?
De ce nu isi schimba culoarea? E ceva normal?

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Pai o lasi 3 ore maxim..si dupa o scoti.

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Becul nu isi schimba culoarea.
Am si eu aceiasi surubelnita.

| umbra09 explică (pentru CPAElites):

Si de unde sti cand trebuie sa o scoti de la incarcat?

| CPAElites a răspuns (pentru umbra09):

Pai o lasi 3 ore maxim..si dupa o scoti.

| DianaErwin a răspuns:

Si eu am cumparat una la fel de pe http://surubelnitaelectrica.ro/ si e normal sa nu isi schimbe culoarea. functioneaza foarte bine asa.