| anonim_4396 a întrebat:

Buna,aseara am luat amenda pentru ca am trecut pe rosu la semafor(4m ).Nu am stat sa vine culoarea verde pentru ca pierdeam autobuzu de 20:00 si mai aveam altul la 22:15, a trebuit sa fug si mi-a dat 80 lei.Nu trebuia sa imi dea un avertisment pentru ca m-a prins prima data? Sunt la postliceala si am 19 ani. Daca nu o platesc ce se intampla? funda

Răspuns Câştigător
| petre059 a răspuns:

Daca o platesti in 48 ore platesti 1/2, daca nu otrimit la sectia financiara unde ai domiciliu si o platesti cand platesti impozitul la casa(parintii)

| petre059 a răspuns (pentru petre059):

Mss de fundita :*

1 răspuns: