| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat un green laser pointer 200mw. Cand apas pe buton nu merge prea bine.Nu merge la putere maxima.Merge foarte rar la putere maxima. Poate e de la baterii sau caldura? Cine ma poate ajuta sa-l fac sa mearga bine?puppy dog eyes Funda pentru cel mai bun raspuns! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Alex1231 a răspuns:

De obicei capacele astea se gasesc prin magazine de jucarii de pe la,, coltul strazii''

3 răspunsuri:
| Alex1231 a răspuns:

Pai inseamna ca ai luat un fleac stricat, sau poate nu are baterii puternice

| Syntex a răspuns (pentru Alex1231):

Am vazut pe net ca trebuie un capacel special ca sa mearga foarte bine.Stiti cumva de unde il pot cumpara?

| Alex1231 a răspuns (pentru Syntex):

De obicei capacele astea se gasesc prin magazine de jucarii de pe la,, coltul strazii''

| Syntex a răspuns:

La celelalte lasere am vazut un capacel special cu o forma puternica doar cu un punct. stiti de unde o pot cumpara?