| Ade a întrebat:

Am emoticoane SweetIM si nu stiu cum sa scap de ele! Devin enervante, mai ales ca multi nu au. A da! Si as mai vrea sa scap si de acelea care sunt din 2010 ale mai noi [sper ca ati inteles ce vreau sa spun]. Cum scap de ele? Le prefer pe cele clasice!

2 răspunsuri:
| andreylarentiu a răspuns:

Dezinstalezi sweetim-ul! intri in control panel la add or remove programs si il gasesti pe acolo si ii dai remove

| Smartulet a răspuns:

Am avut si eu probleme cu diferite toolbar-uri, unele chiar nu se dezinstaleaza!
Am reusit sa le scot cu YAC Antivirus, e foarte bun, iti curata toate programele adware, malware, virusi si iti face curatenie si in registri, o sa iti mearga pc-ul mult mai bine.

Poti descarca antivirusul de aici http://goo.gl/G8orkA