| DanielLazărPopa2019 a întrebat:

Bună, TPU. Am eroarea 0xc0000005 pe Windows 7 Ultimate și am încercat toate metodele, dar nu s-au rezolvat. Mai mult, nu pot instala nimic pe PC. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

1. Scanare completa antivirus
2. Testare extinsa hardware: toate componentele!
3. Restabilire registre la o data cand sistemul inca a functionat bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarcă dx 12 și net framework

| AlaSwek a răspuns:

Salurare.
Încearcă să instalezi directx, da nu cred ca are vreo legatura deoarece el contine un pachet de fișiere dll, din ce stiu si am intalnit problema cu 0xc000007b stiu ca am rezolvat o cu,, vcredist", sunt doua variante, cea pe 86 adică 32bit si cea pe 64. Dai download la amândouă si dai install.
A, si netframwork, poate fi si de la el