| RealKing01 a întrebat:

Https://imgur.com/a/2wD9wTy Am incercat sa vad daca pot instala driverul nVidia, dar tot eroarea asta am primit. Am scris pe Youtube " nVIDIA installer failed fix " si am incercat toate metodele dar nu merge niciuna. Poate stiti voi ati trecut prin asta, ma ajutati?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cauta modelul tau de placa grafica si descarca doar pe ea, cunosc eroarea asta

| RealKing01 explică (pentru RAY):

Da dar in lista nu e modelul GeForce GTX 1050, e GTX 1650, daca eram mai norocos asteptam inca o luna si luam un laptop si mai scump ca asta, dar din pacate m-am grabit...

| Wr3nch a răspuns:

Daca nu o vede deloc e defect din placa. Asta nu e problema care rezolva cu YouTube ci cu service.