| Sarcastique a întrebat:

Bună, TPU. Am făcut acum treizeci de minute o comandă pe elefant.ro, mai exact o carte ("Captiv în labirint" de James Dashner). Când am făcut comanda, am dat click pe "trimite comandă" şi m-a adus pe prima pagină. Lol, şi mi-e teamă că nu s-a făcut totuşi comanda. E sau nu adevărat (din cei care au mai cumpărat de pe site-ul ăsta)?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Orice site de comert are un numar de telefon! L-ai folosit?

| CinevaNou a răspuns:

Ar trebui sa primesti un email sau telefon de la ei.straight face

| alex291 a răspuns:

N-am facut comanda niciodata de pe acel site. Incearca emag.ro, eu am facut multe comenzi iar livrarea este gratuita. happy

| Sarcastique explică (pentru alex291):

Păi cred că comanda e deja făcută, dar aşa o să fac data viitoare.