| DanielDD a întrebat:

Bună,TPU! Am facut o stergere completa a laptop-ului meu care are Windows 10 si avea si Microsoft Store! Dupa acea stergere nu mai aveam Microsoft store-ul pe laptop si nu stiu de ce! Ceva idei?
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai reinstalat/instalat alt windows vrei sa zici? De unde ai descarcat Windows-ul? Store-ul nu "dispare" pur si simplu. Sau te referi ca ai sters mai multe chestii din laptop?

| DanielDD explică (pentru CM7YRE):

Nu,pur si simplu i-am dat un reset din fabrica sau cum se zice! Windows-ul il am instalat automat cu licenta!