| BB4Eva a întrebat:

TPU! Am facut recent full icloud bypass la un iPhone 4 si, bineinteles, a aparut problema "no carrier service". Am incercat mai multe tools, dar toate au fost dezactivate sau nu merg. Bypass-ul e facut cu tools de la F.C.E 365 si Pangu considera telefonul activat. Exista posibilitatea sa rezolv problema no service cu aplicatia SAM din Cydia?
Daca nu, imi puteti recomanda o alta metoda sau imi puteti da un link?
Multumesc!

1 răspuns:
| Claude1090 a răspuns:

Da-i si tu un restore sau du-te la un gsm si sigur va merge!