| andutz a întrebat:

happy
Am Google Chrome si in mod misterios acum e in limba engleza laughing.
Cum il pun la loc in romana?
Am vazut peste tot ca se zice ca te duci sus la cheita aia, dupa la options, dupa la under the hood si dupa la change font and language...
Eu nu am "change the fonts and language straight face"
Explicati-mi va rog cum il pun in romana fara sa-l instalez din nou pentru ca am multe semne de carte in el si daca le pierd nu am ce sa fachappy.
Multumesc! Fundita!

2 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

Apesi pe cheita din dreapta sus -> options->under the hood->ai colo mai jos "change fond and language settings"->languages->selectezi limba dorita din Google chrome language->ok.
Inchizi google chrome si-l repornesti.

| Pinkutza a răspuns:

Cheita, options, change font and language settings, dai languages si selectezi romana happy