| Nana13HopeAndSucces a întrebat:

Am instalat o imprimanta mp230 si cand am incercat sa scanez ceva (e si scanner, da), imi aparea eroare 2, 156,50. Orice fac, imi da aceeasi eroare si nu scaneaza nimic? Stiti ce este? Stiti ce as putea sa fac? Dau funda.

2 răspunsuri:
| ChRoM a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi softul de la imprimanta si ia-l din nou de pe site-ul oficial

| K0sti a răspuns:

Da, este cablul USB de calitate proasta! Nu esti singurul care pateste asta! De listat listeaza, dar nu scaneaza!