| SakuraTheCherryBlossom96 a întrebat:

Am instalat picasa 3 in romana dar cand a pornit programul era in engleza.Am incercat sa schimb limba ca sa fie iar in romana dar nu merge. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca trebuie sa-l dezinstalezi si sa-l instalezi din nou. Incearca de aici: http://picasa.google.com/#utm_medium=embed&utm_source=pwalogin, eu de aici l-am descarcat si este in romana. Nu-mi amintesc acum dar s-ar putea ca pe parcursul instalarii sa trebuiasca aleasa limba, asa ca fii atenta la ce iti cere. Succes si numai bine!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza si reinstaleaza programul.