| Marya_Maria_1998 a întrebat:

Am instalat Go Sms Pro de ceva timp, iar azi mi s-a schimbat limba-din romana in engleza.Am cautat sa o schimb dar nu e limba romana, decat altele.Cum pot sa o schimb? Help

2 răspunsuri:
| SimoonaD a răspuns:

Trebuie sa descarci versiunea in romana, din magazin play.Desi daca ai avut'o pana acum, ar trebui sa o gasesti la setari limba...

| Marya_Maria_1998 explică (pentru SimoonaD):

Pai intrai acolo la setari, prima era engleza, iar urmatoarele portugheza si altele.....romana insa nu