| Vi1rus a întrebat:

am instalat win la un laptop si camera de la skype imi arata intoarsa adica ma vad cu picioarele in sus. stie cineva cum sa o pun sa ma vad normal?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Camera ar trebui sa aiba un soft insotitor. In acel soft trebuie sa fi o optiune la "Video" ceva de genul "Vertical mirror". O bifezi si s-a rezolvat! Daca nu ai acel soft ia de pe net "Amcap". Daca nu merge da-mi de veste si spune-mi ce camera este.

| Vi1rus explică (pentru Salontanul):

Cum sa vad ce camera am?

| Salontanul a răspuns (pentru Vi1rus):

Este camera integrata in laptop sau separata? Daca este cea integrata spune-mi ce laptop si model ai. Daca este separata trebuie sa scrie ceva pe ea.

| Vi1rus explică (pentru Salontanul):

Am rezolvat deja, am facut update la toate driverel. Oricum multumesc