| robert35 a întrebat:

Buna TPU am intalnit o problema care nu-i dau de cap deci pe scurt mam anregistrat pe un site cu adresa de mess nume nr tl etc dar este campul acesta unde ami spune sa completez o intrebare de siguranta care suna asa va rugam sa completati cu 2+3=5 nu stiu ce anseamna am ancercat absolut tot cine ami da raspuns corect FUNDAAAA

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poate este un captcha si trebuie sa scrii exact asa 2+3=5, este un test pentru a demonstra ca utilizatorul care se inregistreaza este uman.

| robert35 explică (pentru neluL):

Am ancercat varianta nu merge

| neluL a răspuns (pentru robert35):

Fa un print screen, altfel nu-mi dau seama.