| anonim_4396 a întrebat:

am întrebare. Dacă eu am blocat o persoana pe Instagram, persoana respectiva poate vedea când ii comentez la poza unei persoane (persona pe care am blocat-o o urmărește pe persoana căreia i-am comentat ), sau o persoana pune story cu mine (persoana pe care am blocat-o o urmărește pe persoana care a pus story cu mine), sau ma etichetează cineva intr-o poza (persoana pe care am blocat-o o urmărește pe persona pe care am blocat-o ), poate sa vada eticheta mea și comentariile pe care le adaug?

3 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu poate vedea nimic, nu-i apare profilul tău nici dacă te caută.

| Inutarh a răspuns (pentru supadeceapa):

Pai dacă ma etichetează cineva in ceva, nu vede ca sunt eu? Pt ca pe site ul lor de Instagram am văzut ca scrie ca poate vedea

| supadeceapa a răspuns (pentru Inutarh):

Asta cred că poate vedea. Dar cam atât.