| Tiger7777 a întrebat:

am mai intrat cateodata pe Bestgore, si intr-o zi m-am decis sa ma uit la 2 girls 1 cup, si am apasat pe play, atunci m-a dus pe xvideos si nu am putut apasa pe X ca sa ies, am scos din priza calculatorul si l-am repornit... se poate sa imi sparga contul de Facebook, sa imi viruseze calculatorul sau sa imi fure identitatea etc?

5 răspunsuri:
| BlueFox a răspuns:

Nu, daca nu ai descarcat nimic, nu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Identitatea ta probabil e folosita acum la imprumuturi in banci, esti ruinat.

| DovleacTurbat a răspuns:

Nu, site-ul este sigur. Este pe internetul nostru normal nu pe deep web.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu are legatura cu asta. Daca nu ai introdus date despre tine pe bestgore nu iti poate face nimeni nimic. Si eu intru pe bestgore dar nu am si nici nu am avut probleme vreodata. Stai linistit

| qpNuAmNiciOIdee a răspuns:

1. Nu stiu de ce ai decis sa te uiti la video-ul ala. cat despre contul de Facebook. e ok nu are nimic.