| AndreiDamian1 a întrebat:

Am memoria la laptop 33, 5 GB si mi-am dezinstalat o gramada de programe. Si tot atata imi arata ca am. Mi-am restartat laptopul si tot asa imi arata. Ce ar trebui sa fac? Sau stiti un program care sa-mi goleasca memoria de tot ce nu am nevoie?

Răspuns Câştigător
| fabilescu a răspuns:

Intra in my computer, click dreapta pe partitia cu windowsul, properties si dupa dai click pe disk cleanup.sau intra aici
http://www.piriform.com/ccleaner/download
isi face bine treaba;)

2 răspunsuri:
| DjYeti a răspuns:

Poate ca hardul e de doar 40 GB...si de aia iti arata asa putin indiferent de cate programe ai avea instalat

| Anonim123321 a răspuns:

Programele nu ocupa mult! baga windowsu din nou... funda?