| Bibb1 a întrebat:

Buna TPU happy

am modemul de la rcs&rds. in seara asta am incercat sa intru pe net de pe mobilstraight face(cartela). dar a aparut o mica mare problemastraight face. imi zicea USIM inactiv. sau ceva de genu'. intrebare mea este: ce are?batting eyelashes
dau funditabig grin >mersi:

2 răspunsuri:
| reanu a răspuns:

Scoti simul si il introduci iar daca da eroare la fel suna la servicii clienti si vei fi indrumat ce e de facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacai ai modem de aici nu stiu care e problema insa suna si tu la nr. de tel si iti explica aia:0360400414