| viseaza a întrebat:

Am o problema am un telefon lg cookie si de ieri cred imi apare pe ecran "usim inactiv" nu pot da telefoane sau mesajestraight face ce pot sa fac? multumesc, funditabig grin

4 răspunsuri:
| Andreea14Bianca a răspuns:

Si eu am aceasi problema...

| mary_5801 a răspuns:

Incearca sa nu-ti mai cumperi LG

| viseaza explică:

nu, scrie usim, nu sim

| ellyah a răspuns:

Incearca sa scoti simul si sa-l reintroduci sau daca esti pe abonament verifica starea contului. dar cred ca se rezolva daca scoti si reintroduci cartele...eu cred ca scrie sim inactiv nu usim, dar ma rog, cartela e de vin nu telefonul