| only me a întrebat:

sunt pe Orange si am o problema cu cartela SIM. pentru ca imi apare "USIM INACTIV" sau "Fara retea", ce as putea sa fac? nu isi revine in niciun fel si nu am mai patit asta pana acum.laughing
funda!

4 răspunsuri:
| Luy98 a răspuns:

Eu patesc asa cand nu are semnal, dar isi revine singur.Mai bine il duci la un sediu Orange si ii intrebi pe tipii de pe acolo ce are, ar trebui sa stie

| ade06 a răspuns:

Nu ai scos cumva cartela din el si apoi ai pus-o gresit? pentru ca eu am patit asa si imi aparea USIM INACTIV.big grin

| AveMaria a răspuns:

Aa...si mie mi s-a intamplat asa...du-l la Orange shop de unde l-ai cumparat si ti-l repara ei

| Mainat a răspuns:

Sunt pe Orange si am o problema cu cartela imi scrie USIM INACTIV si nu pot sa il fac nici de o culoare cum pot sa il fac?