| anonim_4396 a întrebat:

Am net de pe abonament și mergea pe vechiul meu telefon (LG) ,iar acum nu merge pe noul meu telefon care este Samsung Star II .Presupun că netul nu este activat pe el.Cum îl activez?

Dau fundăăă [ logic]!

2 răspunsuri:
| horysk8 a răspuns:

Pai ca sa ai iar setarile de internet pe telefon trebuie sa ai 1 euro pe telefon si sa suni la 444 si iti fac ei setarile si iti va mergebig grin

| andreutza17 a răspuns:

Ii trebuie niste setari pai du-te la magazinul de unde-i la-i loat si spune-le sa iti faca setarile si eu am patit as cu telu meu