| Hrituleac14 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul tău. Am o tabletă UTOK 1005D, 8GB. Iar eu, fiind cu capul în nori nu i-am făcut un backup înainte să-i fac root. De unde fac rost de software sau rom. Am încercat de pe site-ul lor și când i-am dat să se instaleze mi-a zis că semnătura e falsă și alte 2 chestii inexistente în fișierul acela.

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Pentru orice fel de informatii privind rootarea si recuperarea, Google xda forum. Atentie ca poti s-o strici de tot!