| Ella5637 a întrebat:

Buna TPU...am nevoie de ajutorul vostru sad : am castigat o tableta prestigio multipad, acum aproape o luna, astazi am iesit in parc cu prietenii si cu tableta sa vad daca gasesc ceva retele pentru a putea intra pe net, sa ascult muzica si etc. Dintrodata s.a blocat tableta si am adus-o acasa.De la ora 20:34 pana la ora 22:47 a fost blocata.Am apasat de mai multe ori butonul de oprire si intr-un sfarsit s-a inchis, acum e alta problema.o deschid, se incarca si se inchide! Deci mai inainte nu vroia sa se inchida si acum nu vrea sa se deschida nu inteleg! Ce imi sugerati sa fac? Help puppy dog eyes multumesccc funda bineinteles si scuze de categorie :d

Răspuns Câştigător
| armand3004 a răspuns:

Nu sunt un geniu in IT, dar cred ca in momentul cand te-ai conectat la o retea a intrat un virus in sistemul de operare. Sau poate fi o problema hardware, ca na, e Prestigio la 500 RON, nu iPad... (fara suparare)
Oricum, inclin sa cred ca de vina este al doilea motiv, deoarece nu prea sunt virusi pentru Android.