| vanessa_8029 a întrebat:

Buna TPU straight face

am nevoie de putin ajutor sigh
am un alcatel ot-800 iar cand bag cablul de date in el si calculator nu merge...
adica nu mi se deschide nimic acolo in my computer sigh
inainte mergea :-s

ce trebuie sa fac?

funda

5 răspunsuri:
| 123456 a răspuns:

Pfff nasol si eu patesc asa cu un Nokia n 98 ce sa zic cred ca e din cauza telefonului nici mie numi mere si eu stiu ca e din cauza telefonului pentru ca mie numi mere asa bine telefonul... vezi si tu acum da alceva nu are ce sa fie.

| moniii a răspuns:

Pai vezi in tel poate`i de la setarile usb`uluibig grin si eu am patit asa:* baftahappy

| MadaLoveUcv a răspuns:

Cand bagi cablu de date in CalculatOr.ar trebui sa-ti apara pe ecranul la telefon. ceva de genu.stocare date.si etcstraight face. si dai pe stocare date.si dupa aceea iti apare pe monitOr:*
. pa`pa:*:*

| Nysha a răspuns:

Buna mi se intampla la fel am sters programul(fara instalare) si l-am instalat din nou si merge!

| QuInt0 a răspuns:

Sa instalezi CD`ul