| AlinaNicoleta a întrebat:

Buna pretenas happy. Am nevoie de ajutor. Am un telefon Alcatel OT-701, am incercat sa bag cablul de date in Pc. Nu-mi apare nimic thinking. Mentionez urmatoarele : a). Nu am un CD. la USB (cablu de date).
b).Am mai facut asta si mergea, dar acum nu stiu ce are.
c). Nu ma pricep cu driverele ..Va rog sa-mi spuneti ce sa fac. Daca trebuie un driver, spune-ti-mi care. Dau funda. Care este solutia?

3 răspunsuri:
| gicaputinica a răspuns:

Pretenas, instaleaza Alcatel PC Suite de aici:
http://www.software112.com/products/alcatel-pc-suite.html

| Ani_Emylya_1997 a răspuns:

Trebuie sa setezi pe telefon in meniu de setari, daca vrei sa trimiti prin cablu. Dar daca ai pe calculator sau laptop bluetooth poti sa-l folosesti, sau daca vrei poti sa instalezi de pe net. Sper ca te-am ajutat cu ceva. Funda?

| Ionutzu_Coco_1988 a răspuns:

Nu te complica sa dscarci cauta pe cineva care sa iti faca setarile conexiuni la pc si tel apoi baga cablul si asteapta sincronizarea o sa mearga