| Alin5644466 a întrebat:

Buna TPU, am nevoie mare de ajutor.
Demult mi-au intrat pe laptop niste hackeri si mi-a postat niste video cu tutoriale cu hack la niste programe pe YouTube si mi-au dat mesaj ca e in pericol contul, si mi-am mai conectat un cont de Tik Tok si azi m-am trezit cu niste video postate pe el cu bitcoin si incalcau regulile comunitatii si mi-au mai schimbat si bio si cand m-am uitat la ce device e logat pe el arata ca s-a conectat un pc pe chrome la ora 14 si eu nu am stat deloc pe pc si vreau sa stiu, daca ii dau resetare la pc, o sa iasa hackeri sau virusii de pe el, dar el nu e virusat. Oricum nu am banii pe cont ca sa imi ia banii cum fac hackeri, dar ei imi posteaza video pe tik tok ca sa promoveze bitcoin si nfs sau pe Youtube cu hack la programe. Vreau un raspuns urgent

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| OrisAlex a răspuns:

Schimba parolele, apoi reinstaleaza windows-ul ori scaneaza cu doua programe de antivirus dispozitivele de pe care te-ai contactat la acel cont