| maimutacugagici123 a întrebat:

Am niste prietene care vor sa se apuce de Youtube, dar nu isi gasesc numele potrivit. Ma puteti ajuta, spunandu-mi niste nume? Pe ele le cheama Daria si Ioana

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar pe tine cum te cheamă?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanat numele lor pe Youtube, dar are importanta ceea ce ele posteaza pe Youtube. Spune-le sa-si foloseasca numele reale!
Spune-le sa se focuseze pe calitatea imaginilor si pe vorbitul corect in acele video clipuri, ca sa fie cautate si apreciate de cei care le vizioneaza.

| siriusblack98 a răspuns:

Buna! Conteaza mai mult sa isi aleaga subiecte interesante, sa nu fie oarecum agresive in vorbire si sa abordeze conversatiile indirecte cu urmaritorii intr-un mod cat mai obiectiv.Dar poti folosi numele de I&D YouTube.