| RazvanALX122 a întrebat:

Bună TPU, am niste probleme cu netul de la DIGI, azi mi s-a instalat fibra optică, la aceasta instalare mi s-a oferit o mică chestie ca un fel de rutăr dar nu avea antene prin care intra fibra optica, am descarcat aplicația DIGI si am schimbat parola PPPoE. Dar acum ca am schimbat-o nu mai primesc net de pe rutărul meu, știți ce aș putea face?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Chestia cu aplicatia trebuia sa o faci cand era echipa acolo. Te rezolvau ei. Acum suna la DIGI.

2 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Sigur, iti scoti capul adanc infipt unde soarele nu patrunde, si faci, ce trebuia sa faci in loc sa intrebi aici: DAI TELEFON LA GIGI!

| RazvanALX122 explică (pentru Brizbriz):

Pai na am crezut ca eu is de vina, gen semnal la televizor este, numa cat am umblat pe aplicatie si nu mai am net