| mrrRobert a întrebat:

Știți cumva metode cum să fac să meargă mai bine internetul prin fibră optică de la Digi Gigabit Popular? Merge cu 30-50Mbps, având în vedere standardele mele netul este ok, nici bun dar nici rău. Maximul este de 900-1000Mbps, deci...

2 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Depinde și de zona în care te afli. Totusi, dacă ai internet doar pentru telefon sau task-uri normale pe calculator, nu cred că ai nevoie de o viteză de 1000mbps.

| mrrRobert explică (pentru literallythesamebruh):

Nu, dar de 100 tot am. În plus am aflat că minimul de viteză este de 200Mbps, deci nu știu ce să zic.