| Chis_Cosmin_Cosmin_1998 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare am un laptop compaq presario CQ60 si recent am pus pe le windows 7 problema e ca nu imi merge microfonul incorporat (mentionez ca, cu windowsul original VISTA imi mergea).va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| Stefan_Valentin_1990 a răspuns:

Deci trebuie sa descarci programele care le gasesti aici: http://h10025.www1.hp.com/......reCategory windows 7 si cati biti are, dai next iar mai jos trebuie sa iti apara o lista cu programele lui ce trebuie sa descarci pe toate si sa le instalezi