| emanu23 a întrebat:

BUna TPU am o intrebare daca imi bag windows 7 l-am mai avut da nu am avut driver placa video daca fac de acolo de la update o sa imi mearga jocurile? va rog sa imi spuneti si cum sa fac multumesc mult funda

Răspuns Câştigător
| Dragos_Arapasu_1994 a răspuns:

Da,va merge, clik pe my computer-manage-device manager-dispaly adaptors-clik pe ea(placa video)-update driver si se rezolva. daca nu pe site -ul pacii video.iti zic ca poti schimba windowsul fara probleme.

2 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Te ajut eu, ti-am trimis P.M.

| Alexandro9050 a răspuns:

Daca este vorba despre chestia aia cu grafica 3d, da. fa update, si va merge orice joc cu grafica 3d