| Lavy123 a întrebat:

Am o intrebare:
La Google Chrome am o extensie gestionata care nu merge eliminata, am cum sa o sterg adica pot sa o sterg cumva!
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| asasunteucesafaci a răspuns:

Probabil cand ai instalat ceva s-a instalat si aceasta extensie!

O stergi din start -> control panel - > remove programs

| Lavy123 explică (pentru asasunteucesafaci):

Multumesc chiar mi-a fost de folos

| Cool_Andy_1990 a răspuns (pentru Lavy123):

Da ma rog tu ai dat funda la altu care ma copiat si a zis acelasi lucru...in fine ma rog...

| Chita_Andreas_1980 a răspuns (pentru asasunteucesafaci):

Eu am o extensii numita YTTBlockerrApp si nu o pot dezinstala imi spene ca a aparut o eroare si ca probabil era deja dezinstalata. Dar ea inca era in lista de extensii.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca si dezinstalarea Chrome, apoi il instalezi din nou.

| Saveluc a răspuns:

Va salut am si eu aceeasi problema ca subiectul de mai sus.
In Google Crome am o extensie nenorocita care nu poate fi dezinstalat. "unTabs" Imi zice ceva de administrator mai exact. Aceasta stare este impusa de administrator dvs.

| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Depinde ce extensie e...zi despre ea si poate te ajut...in fine daca vrei sa elimini ceva cel mai bine ar fi sa intri in control panel la add or remove programs si de acolo stergi si jocuri si ce vrei cel mai bine ca sa stii de acum incolo pe viitor
eu sper ca ti-am fost de folos!

| Lavy123 explică (pentru Cool_Andy_1990):

Iti multumesc dar am rezolvat din control panel