| AdaAlexandra1461 a întrebat:

Am o intrebare.Pai nu stiu cum am facut si mi.am virusat laptopul si am doi virusi care nu merge sa ii stergi sau sa ii bagi in carantina antivirusului si nu stiu ce sa fac ca de cand ii am laptopul merge foarte greu fata de cum mergea inainte. Daca stiti ce fac sau un antivirus....Multumesc!

Răspuns Câştigător
| raresandrey a răspuns:

Instaleaza asta si fai o scanare completa, vei fi uimit de ce vei gasi. https://www.malwarebytes.org/antimalware/

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ai citit mesajul?

| untu a răspuns:

Trebuie sa-ti faci devirusare cu Kaspersky!

| Devilgrim a răspuns:

Reinstaleaza-ti windowsul