| ჩw1ῆ a întrebat:

Am o intrebare pot gasi la germanos sau cosmote telefoanele : samsung b4301, samsung b5310, samsung ch@t 335, nokia c3, nokia x2-01 daca da as vrea sa imi si spuneti pretul lor mersi pentru raspuns la cel mai corect si mai precis voi da funtitzaawinking love struck

Răspuns Câştigător
| bicpix a răspuns:

Da, telefoanele le poti gasi in oferta Cosmote. Daca vrei sa vezi preturile acestora poti accesa site-ul www.germanos.ro, pe site-ul Cosmote nu exista o lista de preturi. Insa, cel mai bine este sa mergi intr-un magazin Cosmote, acolo sunt listele cu preturi in functie de abonament.

2 răspunsuri:
| ჩw1ῆ explică:

Owner daca poti zi-mi daca le gasesc la cosmote la germanos daca ai gasit ceva din telefonele alea la tine in oras anuntama la id Clasic_ilussion sau aici Pe TPU mersi

| OwnerName a răspuns:

Poi eu zic ca cel mai simplu ii sa scrii pe google www.orange.ro
www.cosmote.ro
www.Vodafone :)) si vezi toate ofertele sau daca vrei ti le caut eu si ti le dau