| NikDeea a întrebat:

Am o intrebare si vreau raspunsuri cat mai repede Va rog... Stie Cineva Un ATelefon cu Camera buna, 3G Nu neaparat! Si sa aiba WiFi? Vreau sa stiu De ce Il recomandati si ce avantaje si Dezavantaje Are. Pana in 45O Ron. Funda! big grin

6 răspunsuri:
| COOLboY a răspuns:

Samsung Star II - camera de 3.2 MP

Am 2 colegi cu acest telefon si sunt foarte multumiti de el.
*Telefonul exista si in varianta duos (adica poti baga doua cartele in el, ex: una de Vodafone si una de Orange)

LG Optimus L3 - este la fel ca si Star II, doar ca e de la LG si are si Android

| NikDeea explică (pentru COOLboY):

Mdeaa... Eu am Samsung star ||

| Demon3D a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Fit.Sunt multumit de el, are camera de 5.0 (problema e ca nu are blitz dar asta nu prea ma afecteaza).Are si WiFi, avantajul meu fiind ca in casa am WiFi.Dezavantaje pai, mie cel nu mi-a cauzat probleme foarte mari, nu mai mergea odata USB si a trebuit sa revin la setarile din fabrica dar nici asta nu e o problema daca ai toate contactele pe cartela (pentru ca cele de pe telefon se sterg). Nici telefonul nu este scump, la liber este 5 milioane si ceva, nu mai stiu sigur.

| Goooogle a răspuns (pentru Demon3D):

Pe Fit nu poti vedea filme, plus ca are bateria mai mica, de1350 mAh si are doar 280 RAM.

| Goooogle a răspuns:

Uite,ce telefon am eu LG OPTIMUS ONE este foarte bun referitor la calitate/pret, are sistem Android, camera de 3 megapixeli, WI-FI, 3g nu are dar are procesorul de 600mhz, 512 RAM, suporta card de 32GB, poti sa vezi si filme pe el xvid, divx, mp4, sunt foarte multumit de el.Multi os a zica ca nu tine bateria dar nu este adevarat, tinand cont ca este un smartphone, pe mine ma tine 3-4 zile.Nici pretul nu este destul de mare, eu l-am luat la mana a doua cu 350RON cu garantie cu tot pana anul viitor. Daca te intereseaza acest telefon poti sa imi dai un mesaj privat si am sa iti arata o ofera la acest telefon pe care vroiam eu sa o iau dar se razgandise si nu il mai dadea, acum mi-a trimis mesaj si il da din nou, are garantie, tot da-mi un mesaj daca te intereseasza.

| 0nlyMe a răspuns:

Pai iti poti lua un Samsung i900 omnia, din punctul meu de vedere e foarte bun si il gasesti si sub 5 milioane dar la mana a doua, dar e foarte fiabil telefonul(il am de aproximativ 3 anilaughing am avut o singura problema cu touch-ul(functiona, dar nu mai functiona bine)), are camera de 5MP memorie 8GB(sau 16) poti sa-i pui card, sistem de operare windows mobile 6.1 dar eu i-am pus w.m. 6.5.3 (ultima versiune suportata) si se misca mult mai bine, sau ai putea sa ai android pe el(in dual boot cu w.m.) sau daca vrei poti sa-i bagi linux, are procesor de 624 mhz... Dezavantaje: ar putea fi ram-ul (nu mai stiu sigur dar cred ca are 128MB), sistemul de operare care este destul de invechit si foarte complicat (inca mai gasesc cate o setare noua pe la ellaughing)