| Ronny22 a întrebat:

Am o intrebare... sunt deconectat de la rcs rds pe motiv neplata. Este posibil ca in loc de id si pw meu de la router sa pu id si pw de la routerul unui prieten si sa ma folosesc de netul lui?

Răspuns Câştigător
| Grigore_Daniel_1984 a răspuns:

Salut. Nu poti sa faci asa ceva. Nu merge, am incercat si eu asa ceva. Solutia este sa iti platesti factura la internet happy

1 răspuns:
| vioricavio a răspuns:

Nu se poate asa ceva pentru ca fiecare utilizator are o adresa de IP unica. Degeaba introduci datele lui si parola pentru ca tu ai un alt ip.